Завжди раді Вам: +38(098)734-14-16

32 Comments

 1. Дякую за гарну роботу фірми Львів Сервіс – майстер налагодив пральну машину дуже швидко і недорого!!!

 2. Дуже сподобався сервіс, хороший персонал та комперентні майстри, особливо головний інженер Артур. Дуже вам дякую, звернуся обов’язково і не раз!!!

 3. Доброго дня всім,
  Дуже задоволена роботою Рената і Артура . Європейське високопрофесійне обслуговування : передзвонили – приїхали вчасно- діагностували – відремонтували⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
  Дуже рекомендую! З повагою Оксана Ковч.

  Good day to everyone,
  Excellent job! Highly recommended! Sincerely, Oksana Kowcz.

 4. Доброго дня всім ,
  Високопрофесійний підхід ! Дуже рекомендую⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
  З повагою Оксана Ковч

  Good day to everyone,
  Excellent job! Highly recommended ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
  Sincerely, Oksana Kowcz

 5. Вийшов на сайт. Самі подзвонили. Приїхали. За 20 хвилин зробити діагностику. На другий день за 10 хвилин все зробили. Перевірили. Швидко, вміло, професійно. Контакті, приємні. Це Рінат та Артур. Професіонали та Люди. Честь Вам та хвала. З повагою Іван.

 6. Доброго дня!
  Дуже задоволений роботою Рената і Артура. Швидко знайшли причину поломки і швидко відремонтували, професійні майстри і приємні люди!!!Рекомендую!!!

 7. Завдяки Вам у пізній недільний вечір ми таки маємо гарячу воду!!!!! Щиро вдячні! Успіхів Вам!)

 8. Ринат і Артур дійсно високопрофесійні майстри і прекрасні люди. Пунктуальні, враховують побажання клієнта, до виконання замовлення підходять з відповідальністю. В подальшому і сам буду звертатись і знакомим рекомендувати. Молодці.

 9. Дякую за хорошу роботу майстрам Ренату та Артуру !!! Хлопці кваліфіковані спеціалісти, знають свою справу. Рекомендую.

 10. Хлопці дійсно виконують свою роботу на найвищому рівні. Без зволікань і в найкоротші терміни. Дякую за роботу! Рекомендую!

 11. Все сподобалося. Приїхали, як домовлялися, професійно все провірили та зремонтували. Рекомендую.

 12. Дуже кваліфіковані спеціалісти і приємні порядні люди Артур і Ренат. Полагодили посудомийку на дому. у вихідні дні.Терпеливо вислухали усі проблеми про експлуатацію техніки.Порадили і про консультували кваліфіковано про нюанси даної техніки. Потративши свій додатковий час наявно продемонстрували профілактичну очистку посудомийки. Дякуємо Вам щиро за роботу.Будемо рекомендувати Ваші послуги.

 13. Чудова робота майстра! Швидко, якісно, відповідально! Дякую! Обов‘язково будемо звертатись ще!

 14. Дякую за професійний і якісний ремонт котла Ренату та Артуру. Майстри швидко знайшли причину несправності,знайшли потрібні для заміни деталі,хоча це був вихідний день.Відповідність” ціна-якість”.Ще сподобалась,що майстри приїхали у домовлений час. Задзвонили настпного дня,щоб уточнити чи не має проблем.Рекомендую!!!

 15. Дякую майстру п.Ренату за ремонт посудомийної машини Bosch! Ремонт проведено професійно, якісно та дуже швидко. Ціна – якість! Дуже кваліфікований спеціаліст, знає свою справу. Рекомендую!!!

 16. Дуже задоволений сервісом. Все максимально якісно і оперативно, з гарантією на виконану роботу. Приємно мати справу з професіоналами. Рекомендую!

 17. Велике спасибі майстрам Артуру і Ренату за свечасну і високопрофесійну роботу з ремонту газового котла Vaillant. Можна бути спокійним і впевненим, коли є такі люди, які в скрутну хвилину завжди прийдуть тобі на допомогу. Бажаю успіхів! Так тримати! Молодці!!!

 18. Дякуємо майстрам за роботу! Справили котел. Спеціалісти з великої букви. Рекомендуємо!

 19. Майстри бомбезні!Золоті руки!Після їхньої роботи котел почав працювати краще, ніж коли нам його встановив забудовник!
  Три різні фірми до “Львів сервісу” не могли впоратись з проблемами котла, а їм вдалось!!!
  Тільки до них тепер звертатимемось!

 20. Приємні і професійні майстри.
  Швидко прийшли, виявили проблему і відлагодили котел.
  В майбутньому при потребі планую звертатися саме до них.

 21. Велике дякую за якісну роботу – ремонт котла. супер майстри, які знають свою справу – Ренат і Артур. Раджу всім.

 22. Дякую за професійну і якісну роботу.Якісно відремонтовано котел Biasi Nova Parva .Ремонт зроблено якісно , оперативно і не дорого.Майстри пунктуальні -приїхали в домовлений час.Рекомендую всім.

 23. Рекомендую , позвонили , пояснили проблему і одразу ж дізнались відповідь по телефону , відповідальний майстер .

 24. Велика шана і повага Артурові та Ренату, що вони знайшли час у вихідний день ( це сталось вже вдруге ), майстерно виконали роботу, це майстри своєї справи, в мене перестав працювати котел ” ROCA “, я була в паніці…, але час розставив все на свої місця…
  Я хочу побажати, в цей нелегкий для країни час, що є ще добрі люди, які швидко відреагували на подію…
  Хай у вас складається все найкраще в житті і ваших сім”ях також.

Залиште Ваш вiдгук

Your email address will not be published.


*