Завжди раді Вам: +38(098)734-14-16

 

Ремонт сушильних машин у Львові і області

ремонт сушильних машин Львів
 

Ми виконуємо ремонт сушильних машин наступних виробників (це не повний перелік):

Дізнайтеся приблизну вартість ремонту Вашої сушильної машини: +38(098)734-14-16

 
 

Ремонт сушильних машин з професіоналами!

Сушильні машини з кожним роком все частіше стають вірними помічниками українок і львів’янок. Їх переваги очевидні – сушарки економні, не псують навіть саму ніжну тканину, дуже універсальні і прості в експлуатації. Економлять господині і свій час – після машини речі практично не мнуться і в дуже рідкісних випадках вимагають прасування.

Що робити, якщо сушильна машина перестала працювати.

Перш за все, не піднімати паніку. Незважаючи на складність конструкції, працездатність агрегату можна відновити. Ремонтний центр «ЛьвівСервіс» візьметься за ремонт сушильних машин у Львові і Львівській області, навіть якщо поломка здається катастрофічною. Наша компанія більше восьми років займається обслуговуванням і усуненням неполадок подібної техніки, якісно виконає роботи за 1-2 виїзда, видасть гарантію, при вартості послуг, значно нижчих ніж у сервісного центру фірми-виробника сушарки.

Тарифи та вартість усунення неполадок

Ціна відновлення працездатності сушарки білизни може варіюватися, залежно від ряду факторів:
• Пошкодження;
• Виробник і модель;
• Інтенсивності і правильності використання;
• Загального стану.

Орієнтовно визначити вартість ремонту сушильної машини можна після телефонної або онлайн консультації з майстром. Остаточна ж встановлюється після особистої діагностики та узгодження з клієнтом.

Варто розуміти, сушарки входять в список техніки не економ-класу – вони мають складну конструкцію і коштують недешево. Ми усвідомлюємо це і з особливою дбайливістю ставимося до ремонтуємих агрегатів, гарантуємо високий професіоналізм наших майстрів і якість виконаних робіт. Фахівці «ЛьвівСервіс» мають за своїми плечима понад сто виїздів і найскладніших ремонтів сушарок-шаф і автоматів, стикалися з найпоширенішими поломками, що дозволяє нам бути впевненими в тому, що послуги будуть надані компетентно.

Як замовити ремонт

Перед тим, як замовляти виклик майстра, зверніться до нашого консультанта в онлайн або телефонному режимі. Після експрес-діагностики, він повідомить вам попередню причину несправності, орієнтовну вартість ремонту, погодить дату і час виїзду фахівця. Фінальна ціна послуг буде встановлена ​​після особистого огляду майстром на місці і затвердження клієнтом. Після завершення ремонту, співробітник «Львів Сервіс» випише гарантію на 3-24 місяці, в залежності від специфіки наданих послуг і типу заміненої деталі.