Завжди раді Вам: +38(098)734-14-16

 

Ремонт пральних машин з виїздом до клієнта

ремонт пральних машин Львів
 

Ми виконуємо ремонт пральних машин наступних виробників:

Дізнайтеся приблизну вартість ремонту Вашої пральної машини: +38(098)734-14-16

 
 

Ремонт пральних машин з профессіоналами!

Якщо ви помітили збої в роботі своєї пральної машини, сервісний центр «Львів Сервіс» виконає ремонт практично будь-якої складності. Наша майстерня надає послуги не тільки у Львові, але також виїде на усунення несправності в населені пункти по області.

У команді нашої компанії виключно досвідчені майстри зі спеціальною освітою та стажем успішної роботи від п’яти років, що дозволяє бути впевненим у якості обслуговування і відновлювальних робіт. Ремонт пральних машин здійснюється завжди в обумовлені терміни, враховуючи зручний для кожного конкретного клієнта час. На сервіс, запасні деталі і вузли «ЛьвівСервіс» надає письмову гарантію до двох років, яка вступає в силу з моменту закінчення робіт.

З поломками пральних машин стикаються нечасто. Тож не дивно, що у багатьох клієнтів виникає цілий ряд питань про те, як проводяться роботи.

Скільки часу піде на ремонт?

Як показує статистика, відновлення несправності машинки займає близько двох годин. Але варто розуміти, деякі серйозні поломки вимагають більше часу. Наприклад, може знадобитися трудомістка заміна великих вузлів або рідкісних комплектуючих. В останньому випадку, співробітнику «ЛьвівСервіс» доведеться приїхати повторно.

Машинка не зламається через місяць? Де гарантії?

Закінчивши ремонт, наш майстер в обов’язковому порядку проведе фінішну діагностику і тестовий запуск пральної машини. Крім цього, він проконсультує по техніці безпеки, а також коректної експлуатації апарату. Залежно від виду робіт і усуненою неполадки, співробітник «Львів Сервіс» видасть гарантійний лист на 3-24 місяці. Останній забезпечує безкоштовний ремонт аналогічної несправності, а також заміну встановленої деталі або вузла протягом обумовленого в документі терміну.

Чому саме «Львів сервіс», а не хтось інший?

Безкоштовна консультація досвідченого майстра.
Ми не тільки виконуємо терміновий ремонт пральних машин у Львові і Львівській області, а й надаємо безкоштовні консультації по несправності техніки. Співробітник нашої компанії зорієнтує, з якою саме поломкою ви зіткнулися, яка орієнтовна вартість і терміни відновлення працездатності.
* Точний обсяг робіт визначає майстер, після огляду пральної машинки.

Виїзд фахівця і діагностика поломки за наш рахунок

Вам не доведеться переплачувати за огляд пральної машини. Майстер «Львів Сервіс» проведе діагностику, складе прайс по роботам і тільки після цього клієнт приймає рішення, користуватися нашими послугами чи ні.

Терміновий ремонт на місці

Транспортування габаритної пральної машини в майстерню часто обійдеться дорожче, ніж сам ремонт. Ми це знаємо і тому наші фахівці надають послуги на дому клієнта. Це можливо, завдяки наявності у співробітників «ЛьвівСервіс» всього необхідного для усунення неполадки інструментарію і необхідних деталей.
* У виняткових випадках дуже серйозних поломок, ремонт проводиться в нашому сервісному сервісі.

«Львів Сервіс» працює без вихідних

Наші майстри оброблять і виконають заявку, незалежно від дня тижня, навіть у неробочі години.

Час виїзду майстра визначаєте ви

Наш співробітник відправиться на виїзд, тільки коли вам буде зручно. Клієнт сам вирішує, коли це станеться.

Оригінальні комплектуючі, тільки від перевірених постачальників

«Львів Сервіс» не встановлює самопальні і низькоякісні деталі і вузли. Використовувані в роботі запчастини сертифіковані, оглянуті і котрі знаходяться на обліку виробника.

Гарантійний термін до двох років

Закінчивши ремонт, фахівець в обов’язковому порядку виписує лист гарантії. Її тривалість може становити 3-24 місяці, виходячи з виду робіт і типу встановленої деталі або вузла.