Завжди раді Вам: +38(098)734-14-16

 

Ремонт газових котлів (Львів і область) на дому.

Ремонт газових котлів Львів
 

Ми виконуємо ремонт газових котлів наступних виробників (це не повний перелік):

ремонт газового котла

Дізнайтеся приблизну вартість ремонту Вашого котла: +38(098)734-14-16

 

Терміновий виїзд майстра на дім, гарантія на роботу і запчастини!

Фахівці нашої компанії мають багаторічний досвід роботи з газовими водонагрівачами і знають всі деталі функціонування даного обладнання і готові вирішити проблеми будь-якої складності в найкоротший час. Одне з найважливіших напрямків діяльності фірми – ремонт газових котлів. Ми працюємо з продукцією багатьох європейських виробників, серед яких:
AEG, Protherm, Buderus, Wolf, Lamborghini, Vaillant, Junkers, Baxi, Biasi, Ferroli, Viessmann, ACV, CTC, Bosch та ін.
Ми здійснюємо сервісне обслуговування, пуско-налагоджувальні роботи, установку і ремонт газових котлів Львові і Львівській області.

Установка газових котлів

Ремонт газових котлів та систем опалення – це основний напрямок нашої команди, ми націлені на рішення будь-якого завдання по ремонту опалювальної системи в найкоротші сроки при збереженні якості робіт. Професіоналізм і відповідальність наших фахівців дозволяють виконувати ремонт котлів і систем опалення будь-якої складності.

Запорукою правильної, надійної та безпечної роботи опалювального газового котла є кваліфіковане пусконалагодження водонагрівача. Ці роботи виконуються майстрами після монтажу. Пусконалагоджувальні роботи або запуск котла в експлуатацію – це обов’язкова умова, вона є основним положенням гарантії на котельне обладнання, і головне, правильна пусконалагоджувальна робота дозволяє налаштувати пристрій і перевірити алгоритми безпеки, що дуже актуально при використанні газового водонагрівача, передбаченний заводом виробником.

Більше 8 років майстри нашої компанії піклуються про тепло та затишок будинків і квартир у Львові, надаючи якісні та кваліфіковані послуги по монтажу газових котлів. Для установки газового котла підійде не кожне приміщення, тому на підготовчому етапі вибирається місце, яке відповідає необхідним вимогам безпеки.

Сервісне обслуговування газових котлів та опалювального обладнання – запорука вашого комфортного життя!

Теплі дні неминуче пролетять, а на зміну їм прийдуть морози, і холодні вітри. Щоб у вашій квартирі, заміському будинку або котеджі завжди панувало тепло і затишок, заздалегідь подбайте про хороше опалення і своєчасне технічне обслуговування газового котла. Вчасно зроблене технічне обслуговування дозволить зберегти довгу і безперебійну роботу газового котла. Фахівці нашої компанії мають необхідні сертифікати і знання для виконання сервісного обслуговування газових водонагрівачів.